PIOTR JOCHYMEK

Przez wiele lat przemierzałem góry i doliny, łąki i lasy, zgłębiając ich naturalne piękno, poznając ich sekrety, historie i anomalia. I tak zostałem przewodnikiem sudeckim, z pasji, z chęci przebywania w terenie ale jednocześnie potrzeby dzielenia się wiedzą o tych niezwykłych miejscach.


Jestem domorosłym przyrodnikiem, geologiem, geografem, historykiem i regionalistą. Lubię te wszystkie dziedziny bo wszystkie potrafią zafascynować, wystarczy tylko patrzeć pod odpowiednim kątem.


Na co dzień biegam po górach, uprawiam kolarstwo górskie, wspinaczkę, eksploruję stare kopalnie i sztolnie lub podpatruję życie w jego przeróżnych formach.


Nie mam wielu lat, dopiero 30, ale dzięki temu mam świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą. Nie rzadko urządzamy sobie testy sprawnościowe i zawody sportowe, dobrze Nam się razem pokonuje dystans. Otwartość na świat sprawia, że szybko łapię kontakt niemalże z każdym kogo spotkam na swojej drodze. Więc pewnie się zaprzyjaźnimy 🙂

Zapraszam również na moją stronę, gdzie można podejrzeć i poczytać o moich przygodach i fascynacjach: www.wyszedlzdomu.pl

tel: +48607156039     peterjochymek@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *